תגבורים ברמה אחרת

לו"ז תגבורים


הלו״ז יעודכן עם פתיחת התגבורים


בחר בית ספר
אורט , אולפנת דרכי נעם פ״ת , אולפנת צביה בני ברק , אמ"ית , אמי"ת בר אילן , אמי"ת כפר גנים , ישיבת דרכי נעם פ״ת , ישורון , ישיבה תיכונית ראשון לציון , ישיבה תיכונית קרית הרצוג בני ברק , חטיבת ביניים/תיכון בן גוריון פ״ת , חטיבת ביניים/תיכון גולדה פ״ת , חטיבת ביניים/תיכון אחד העם פ״ת , חצב , מורשת , מכינה גבעת שמואל , נחלים , קציר , תיכון הרא״ה


בית ספר אורט 

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

אולפנת דרכי נעם פ״ת 

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

אולפנת צביה בני ברק

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

אמ"ית

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

אמי"ת בר אילן

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

אמי"ת כפר גנים

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

ישיבת דרכי נעם פ״ת

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

ישורון

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

ישיבה תיכונית ראשון לציון

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

ישיבה תיכונית קרית הרצוג בני ברק

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

חטיבת ביניים/תיכון בן גוריון פ״ת

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

חטיבת ביניים/תיכון גולדה פ״ת

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

חטיבת ביניים/תיכון אחד העם פ״ת

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

חצב

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

מורשת

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

מכינה גבעת שמואל

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

נחלים

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

קציר

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

תיכון הרא״ה

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

ייעוץ ראשוני 

נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה.

יקיר כהן 054-5712010

מס' פקס 074-7041417



מייל ליצירת קשר ychesegim@gmail.com


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים